Movies
Ratings
175
Miss GrannyRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 4.0
Eagle EyeRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.0
Man of SteelRated ★ 4.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 1.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
BladeRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 2.0
Taxi 2Rated ★ 4.0
Kick-Ass 2Rated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0