Movies
Ratings
342
The Big ShortRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 2.5
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
Man on the EdgeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
JumanjiRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 5.0
GravityRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0