Series
Ratings
96
Invincible Season 2Rated ★ 3.0
Invincible Season 1Rated ★ 4.0
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 3.5
Good Omens Season 2Rated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Lovely RunnerRated ★ 4.0
MovingRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5