Movies
Ratings
546
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
Terminator: Dark FateRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0