Series
Ratings
274
Be MelodramaticRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
Queen: Love and WarRated ★ 4.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐 정 코난Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Hello My TeacherRated ★ 4.5
Temptation of WifeRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
VagabondRated ★ 5.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 4.5
- 명탐정 코난Rated ★ 4.0
- 명탐정 코난Rated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Her Private LifeRated ★ 4.5
The Crowned ClownRated ★ 4.5
My Little TelevisionRated ★ 4.0