Titles you rated
- The FrogRated ★ 4.0
D.P. Season 2Rated ★ 0.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Silent SeaRated ★ 2.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Into the NightRated ★ 3.5
Barbarians Season 1Rated ★ 2.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Narcos: MexicoRated ★ 4.0