Movies
Ratings
606
Men in Black InternationalRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 2.5
DefaultRated ★ 3.5
Ad AstraRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
The Other WomanRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Shazam!Rated ★ 1.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ViceRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 4.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
The FavouriteRated ★ 3.5
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.5
GlassRated ★ 3.5
CliffhangerRated ★ 3.5