Series
Ratings
133
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
Sweet Home Season 2Rated ★ 0.5
Marry My HusbandRated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
UnframedRated ★ 3.5
The WhirlwindRated ★ 4.0
Sweet Home Season 3Rated ★ 0.5
더 인플루언서Rated ★ 0.5
Tokyo SwindlersRated ★ 3.5
A Series of Unfortunate EventsRated ★ 5.0
The Makanai: Cooking for the Maiko HouseRated ★ 4.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 2.5
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 2.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 0.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 4.5