Movies
Ratings
38
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 5.0
Detective Conan: The Raven ChaserRated ★ 5.0
The CoreRated ★ 5.0
Little NicholasRated ★ 5.0
City LightsRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 5.0
She's the ManRated ★ 5.0
Mean GirlsRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Infernal AffairsRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
I, AnnaRated ★ 5.0
Perfect NumberRated ★ 5.0
District 13: UltimatumRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0