Series
Ratings
72
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.5
High School Mystery Club Season 2Rated ★ 5.0
High School Mystery ClubRated ★ 5.0
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 4.5- Kiko-chan's SmileRated ★ 4.0
- Sugar Sugar RuneRated ★ 3.5
AnnaRated ★ 2.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 3.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 1.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Baby ReindeerRated ★ 0.5
PinocchioRated ★ 3.0- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.5
- Dibo the Gift DragonRated ★ 1.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 1.5