Titles you rated
The Turin HorseRated ★ 3.0
RanRated ★ 4.0
PoetryRated ★ 4.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
IkiruRated ★ 4.0
FestivalRated ★ 3.0
The March of FoolsRated ★ 4.0
Last Exit to BrooklynRated ★ 3.0
LincolnRated ★ 4.0
ElizabethtownRated ★ 4.0
Almost FamousRated ★ 4.0
The Unbearable Lightness of BeingRated ★ 4.0
A Late QuartetRated ★ 4.0
PreciousRated ★ 5.0
The MissionRated ★ 4.0
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 4.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 4.0