Titles you rated
The Little Norse PrinceRated ★ 3.5
Sallie Gardner at a GallopRated ★ 3.0
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Neo TokyoRated ★ 3.5
Devilman Volume 3: Devilman ApocalypseRated ★ 3.5
Five Star StoriesRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Robot CarnivalRated ★ 4.0
SerpicoRated ★ 3.0
Tokyo HeavenRated ★ 4.5- Graffiti Of Otaku Generation 1985Rated ★ 3.5
Otaku No VideoRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam: HathawayRated ★ 3.5- Today’s SuperpowerRated ★ 3.5
Godzilla vs. BiollanteRated ★ 3.0
Goodbye, Dragon InnRated ★ 4.0
Sailor Suit and Machine GunRated ★ 4.0
TampopoRated ★ 4.0