Titles you rated
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
Hoodwinked!Rated ★ 2.0
HerRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
My Love, My BrideRated ★ 1.5
Crying FistRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0