Movies
Ratings
396
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 1.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 5.0
The Conjuring 2Rated ★ 5.0
VenomRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 3.0
BelieverRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
AdoreRated ★ 1.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
Tough as IronRated ★ 2.0
FrozenRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0