Titles you rated
Ant-ManRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 5.0
LeonRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 4.5
Mood IndigoRated ★ 4.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
The Little PrinceRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 3.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5
The HelpRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 4.0