Titles you rated
Killing RomanceRated ★ 2.5
After YangRated ★ 4.0
QueenpinsRated ★ 4.0
Bone TomahawkRated ★ 0.5
Little MonstersRated ★ 4.0
It ComesRated ★ 4.0
The ImpossibleRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Sunshine CleaningRated ★ 4.0
AmmoniteRated ★ 3.5
CoherenceRated ★ 3.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
SpreeRated ★ 2.0
Kidan Piece of DarknessRated ★ 4.5
TagRated ★ 1.0
The UpsideRated ★ 4.0
Saving FaceRated ★ 5.0
Flight 7500Rated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 5.0