Titles you rated
The ActRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 4.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.0
Locke & Key Season 1Rated ★ 1.5
The IrregularsRated ★ 2.0
The Promised NeverlandRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 0.5
Sex EducationRated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 5.0
Too Hot to HandleRated ★ 0.5