Titles you rated
The RevenantRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 5.0
The MistRated ★ 3.0
HerRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0