Titles you rated
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
TremorsRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Police AcademyRated ★ 2.5
HostelRated ★ 3.0
Mars Attacks!Rated ★ 2.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
True LiesRated ★ 3.0
Chicken RunRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 5.0
RiddickRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
A Bloody AriaRated ★ 3.0
EvolutionRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Assault on Precinct 13Rated ★ 3.0
Four BrothersRated ★ 2.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 1.0
Gangster HighRated ★ 1.0
Green LanternRated ★ 2.0