Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 2.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
RevelationRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 2.5
Infinity PoolRated ★ 2.0
NorbitRated ★ 1.5
Liar LiarRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 2.5- PilotRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
UprisingRated ★ 2.5
How To Top My WifeRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0