Series
Ratings
156
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 2.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5- 짜장면 랩소디Rated ★ 3.5
- Hanwoo RhapsodyRated ★ 3.5
- 냉면 랩소디Rated ★ 3.5
Korean Pork Belly RhapsodyRated ★ 3.5
Song of the BanditsRated ★ 1.5
D.P. Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0
Mad for Each OtherRated ★ 3.5
BloodhoundsRated ★ 1.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 4.0