Titles you rated
BedevilledRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 2.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5
FuryRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
San AndreasRated ★ 2.5
Northern Limit LineRated ★ 2.5
The Classified FileRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 2.5
Inside OutRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5