Titles you rated
Boy Kills WorldRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
The HouseRated ★ 3.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Ne Zha 2Rated ★ 3.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.0
StreamingRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 3.0
IncantationRated ★ 3.0
The Great DictatorRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.0
Heavy MetalRated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
Vampires vs. the BronxRated ★ 1.5
The TwitsRated ★ 2.5
NebraskaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5