Titles you rated
The PenguinRated ★ 4.0
Gen V Season 2Rated ★ 3.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.0
Golden Kamuy -The Hunt of Prisoners in Hokkaido-Rated ★ 3.0
American PrimevalRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
MononokeRated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Twilight of the GodsRated ★ 3.0
Mr. RobotRated ★ 4.0
Gen V Season 1Rated ★ 4.0
The TyrantRated ★ 3.0