Movies
Ratings
316
Batteries Not IncludedRated ★ 4.0
The Day the Earth Stood StillRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
LucyRated ★ 2.0
The VisitorsRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Death Becomes HerRated ★ 3.0
9Rated ★ 2.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
AntiqueRated ★ 3.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 1.5