Movies
Ratings
622
Sex Is ZeroRated ★ 2.0
MarathonRated ★ 2.0
SwiriRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
Jurassic ParkRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 2.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
The Sheriff In TownRated ★ 2.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 2.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
HellboyRated ★ 2.5
BumblebeeRated ★ 3.0