Titles you rated
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 5.0
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 5.0
Wedding PeachRated ★ 5.0
Sailor Moon SRated ★ 5.0
Sailor Moon SuperSRated ★ 5.0
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0- Run HanyRated ★ 5.0
- BeybladeRated ★ 4.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Slayers RevolutionRated ★ 5.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 5.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 4.5
A Dog of FlandersRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Ranma 1/2Rated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- BakumanRated ★ 5.0