Titles you rated
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.5
3 IdiotsRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 2.5
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 2.0
BurningRated ★ 2.5
Inside MenRated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
AtonementRated ★ 2.5
Leaving Las VegasRated ★ 2.5
UnforgivenRated ★ 2.0
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 2.0
The Equalizer 2Rated ★ 1.5
The 8th NightRated ★ 0.5
Castle in the SkyRated ★ 2.5- Big fishRated ★ 2.5
 
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 2.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 1.0
Ben-HurRated ★ 1.5