Movies
Ratings
352
Chungking ExpressRated ★ 4.0
In the Mood for LoveRated ★ 4.5
Happy TogetherRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 2.5
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.5
The Plan ManRated ★ 1.5
My Love, My BrideRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 1.0
The ClassicRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
The Last PrincessRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0