Movies
Ratings
235
NotoriousRated ★ 2.0
Runaway JuryRated ★ 4.0
Matchstick MenRated ★ 3.0
AmadeusRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 3.0
Permanent NobaraRated ★ 3.0
Children of HeavenRated ★ 3.0
Planet of the ApesRated ★ 3.0
Cinderella ManRated ★ 4.0
The Place Promised in Our Early DaysRated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
ContactRated ★ 5.0
Lost in BeijingRated ★ 2.0
ShineRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 2.0
The ClassRated ★ 3.0
About a BoyRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.0
The World's Fastest IndianRated ★ 3.0