Titles you rated
Oki's MovieRated ★ 2.5
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 4.5
Scarlet InnocenceRated ★ 1.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 5.0
White House DownRated ★ 3.0
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
Charlie's AngelsRated ★ 2.5
HellboyRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 2.0
ChappieRated ★ 4.5
The Hurt LockerRated ★ 4.5
Worst WomanRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.5
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0