Titles you rated
The PacificRated ★ 5.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
True DetectiveRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
PastaRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 5.0