Titles you rated
You Can Count on MeRated ★ 4.0
Monster's BallRated ★ 4.0
Reservation RoadRated ★ 4.0
Open Your EyesRated ★ 4.5
Eyes Wide ShutRated ★ 3.0
Boogie NightsRated ★ 4.0
Magic MikeRated ★ 3.0
TrafficRated ★ 4.0
Mystic RiverRated ★ 4.0
Riding in Cars with BoysRated ★ 3.5
There's Something About MaryRated ★ 4.0
The Wedding SingerRated ★ 4.0
Meet the ParentsRated ★ 4.0
Me, Myself & IreneRated ★ 3.5
Three KingsRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 4.5
LucyRated ★ 3.0
The Nanny DiariesRated ★ 3.5
In Good CompanyRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0