Series
Ratings
74
Dancing for the Devil: The 7M TikTok CultRated ★ 3.5
28 Days HauntedRated ★ 3.5
Delightfully DeceitfulRated ★ 1.0
House of Secrets: The Burari DeathsRated ★ 3.5
Killer SallyRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 5.0
Unsolved Mysteries Season 2Rated ★ 2.5
Unsolved MysteriesRated ★ 5.0
I Just Killed My DadRated ★ 5.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 5.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 5.0
Remarriage & DesiresRated ★ 1.0
Alchemy of SoulsRated ★ 0.5
Graceful FamilyRated ★ 2.0
The Raincoat Killer: Chasing a Predator in KoreaRated ★ 1.0
The KeepersRated ★ 5.0
Worst Roommate Ever Season 1Rated ★ 4.5
Miss Scarlet and The Duke Season 1Rated ★ 3.0
Crime Scene: The Vanishing at the Cecil HotelRated ★ 4.0
Alias GraceRated ★ 4.5