Titles you rated
 Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0 Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
 The Way HomeRated ★ 4.0 The Way HomeRated ★ 4.0
 Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0 Crouching Tiger, Hidden DragonRated ★ 4.0
 Now You See MeRated ★ 4.0 Now You See MeRated ★ 4.0
 Enter the DragonRated ★ 4.0 Enter the DragonRated ★ 4.0
 Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0 Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
 Free WillyRated ★ 5.0 Free WillyRated ★ 5.0
 The Bucket ListRated ★ 5.0 The Bucket ListRated ★ 5.0
 The MaskRated ★ 5.0 The MaskRated ★ 5.0
 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0 The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
 50/50Rated ★ 4.0 50/50Rated ★ 4.0
 Batman BeginsRated ★ 5.0 Batman BeginsRated ★ 5.0
 AvatarRated ★ 4.0 AvatarRated ★ 4.0
 Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0 Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
 French KissRated ★ 4.0 French KissRated ★ 4.0
 Coyote UglyRated ★ 5.0 Coyote UglyRated ★ 5.0
 Memories of MurderRated ★ 4.0 Memories of MurderRated ★ 4.0
 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0 Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
 The City of ViolenceRated ★ 4.0 The City of ViolenceRated ★ 4.0
 My Sassy GirlRated ★ 5.0 My Sassy GirlRated ★ 5.0