Movies
Ratings
1184- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.0
ElioRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SidewaysRated ★ 4.0
The Fall GuyRated ★ 3.5
Faces PlacesRated ★ 4.0
The Boy and the BeastRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
Certified CopyRated ★ 4.0- One WinRated ★ 2.5