Titles you rated
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
All My Love For YouRated ★ 3.0
Emergency CoupleRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
City HunterRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0