Series
Ratings
39
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
LIFERated ★ 3.5
Sherlock Season 1Rated ★ 3.0
Criminal MindsRated ★ 3.0
The X-FilesRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 커뮤니케이션의 힘Rated ★ 1.0
- 세계견문록 아틀라스 - 일본 개항사Rated ★ 4.5
- 다큐프라임 - 시험Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
Songgot: The PiercerRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 4.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 1.5
Something Happened in BaliRated ★ 4.5