Movies
Ratings
105
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5- The Final SemesterRated ★ 4.5
You Burn MeRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0- Sam-hee: The Adventure of 3 JoysRated ★ 4.5
New WaveRated ★ 3.0
Mad Bills to Pay (or Destiny, dile que no soy malo)Rated ★ 4.0
Mulholland DriveRated ★ 4.5
GattacaRated ★ 5.0
The Spirit of the BeehiveRated ★ 5.0
A Real PainRated ★ 4.5
Wheel of Fortune and FantasyRated ★ 3.5
HuntRated ★ 2.0
The MaskRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 4.5
The FallRated ★ 5.0- An Urban Allegory / It’s Not MeRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0