Titles you rated
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
Princess JellyfishRated ★ 5.0- Good Morning CallRated ★ 5.0
Good Morning CallRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0
An Incurable Case of LoveRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.0- 꿈빛 파티시엘Rated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Skip and LoaferRated ★ 4.0
Love That Makes You CryRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5