Movies
Ratings
173
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Modern TimesRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Open Your EyesRated ★ 5.0
White NightRated ★ 3.0
Panic RoomRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 5.0
Jurassic Park IIIRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
JawsRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.0
Cars 2Rated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0