Titles you rated
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
Cold WarRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Lazy hitchhikers' tour de europeRated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 2.5
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.0
GintamaRated ★ 3.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 5.0
Gintama: The MovieRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Because I Hate KoreaRated ★ 3.0- PilotRated ★ 0.5