Titles you rated
Gintama': EnchousenRated ★ 4.5- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Light of My LionRated ★ 4.5
Gintama.: Silver Soul Arc 2Rated ★ 5.0
Gintama. - Silver Soul ArcRated ★ 4.0
Sakamoto DaysRated ★ 4.0
Gintama.Rated ★ 4.5
Gintama. - Slip ArcRated ★ 4.5
Gintama°Rated ★ 5.0
Gintama'Rated ★ 5.0- GintamaRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.5- My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5