Movies
Ratings
1136
UnstoppableRated ★ 4.0
Remember the TitansRated ★ 3.5
John QRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.5
Citizen RohRated ★ 4.0- The last short-term soldierRated ★ 3.5
BlueRated ★ 3.0
The TwinsRated ★ 2.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Short TimeRated ★ 3.0
The Long Way HomeRated ★ 3.0
Long Live the KingRated ★ 3.0
Blue SwallowRated ★ 3.0
My Wife Is a Gangster 2Rated ★ 1.0
Northern Limit LineRated ★ 4.0
Sharknado 2: The Second OneRated ★ 1.0
Gods of EgyptRated ★ 1.0
Vampire Vs VampireRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 3.5
Antarctic JournalRated ★ 3.5