Titles you rated
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 4.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 5.0
PastaRated ★ 5.0
Producing NobutaRated ★ 5.0
Rooftop PrinceRated ★ 5.0
For You in Full Blossom - Ikemen Paradise 2011Rated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 5.0
For You in Full BlossomRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0