Movies
Ratings
360
WatchmenRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 4.5
Jurassic WorldRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 2.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 4.5
High School MusicalRated ★ 3.0
John WickRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 4.0
300Rated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
StorksRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
The ThingRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.5