Titles you rated
The Good DetectiveRated ★ 5.0
KiddingRated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 2.5
The Light in Your EyesRated ★ 1.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.0
Woman of DignityRated ★ 3.0
Padam PadamRated ★ 2.5
The Innocent ManRated ★ 2.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 3.5
Secret Love AffairRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 2.0
Matrimonial ChaosRated ★ 1.5
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 1.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
Mr. OsomatsuRated ★ 2.0