Series
Ratings
130
The NewsroomRated ★ 3.0
LostRated ★ 4.0- Haken no HinkakuRated ★ 3.5
- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
- Where Is My Friend's HomeRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.5
Person of Interest Season 1Rated ★ 4.5
NCISRated ★ 5.0
NCISRated ★ 5.0
The Office Season 6Rated ★ 4.0
The Office Season 7Rated ★ 3.5- NCISRated ★ 5.0