Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5- 명탐정 코난Rated ★ 5.0
- Major Season 6Rated ★ 5.0
- Major Season 5Rated ★ 4.0
- Major Season 4Rated ★ 5.0
Major Season 3Rated ★ 5.0
Major Season 2Rated ★ 5.0
Major Season 1Rated ★ 5.0
My Secret TerriusRated ★ 5.0