Titles you rated
Two Weddings And a FuneralRated ★ 3.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
ElfRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
TroyRated ★ 3.0
Date NightRated ★ 5.0
The KickRated ★ 1.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
UltravioletRated ★ 3.0
ImmortalsRated ★ 2.0
Piranha 3DRated ★ 2.0
DOA: Dead or AliveRated ★ 3.0
R2B: Return to BaseRated ★ 4.0
PoseidonRated ★ 3.0
KillersRated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 3.0- Tears of AfricaRated ★ 4.0
March of the PenguinsRated ★ 4.0- OceansRated ★ 5.0